NÁŠ TÝM

Monika Koukolová, DiS.

paní ředitelka

Paní ředitelka vystudovala Střední školu obchodu a řemesel v Žamberku, Střední školu cestovního ruchu v Chocni a Vyšší odbornou školu pedagogickou v Litomyšli se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku.

Největší zálibou je kreslení, hudba, osobnostní rozvoj dětí a dospělých, pečení a cestování, četba.

Kateřina Kvačková

paní učitelka

Paní učitelka vystudovala Střední školu obchodu a řemesel v Žamberku, Střední školu automobilní v Ústí nad Orlicí a v současné době studuje Střední pedagogickou školu v Hradci Králové.

Největší zálibou je sport a četba, rodina, cestování.

Zuzana Hotová

paní asistentka pedagoga

Paní asistentka vystudovala Gymnázium ve Slaném a Střední pedagogickou školu v Chrudimi.

Největší zálibou je zahrada a příroda, cestování, sport, procházky se psem.

Lucie Jansová

paní školní asistentka

Paní asistentka vystudovala Střední odbornou školu v Lanškrouně, Střední umělecko průmyslovou školu v Ústí nad Orlicí a je absolventkou kurzu pro asistenty pedagoga.

Největší zálibou je četba, sport, hudba a cestování.

Eva Langerová

paní školnice a provozní

Paní školnice vystudovala Střední zemědělskou školu v Lanškrouně.

Největší zálibou je četba, sport, kultura, tanec a hudba.